PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361622}
4,9 77 627
ocen
4,9 10 1 77627
3,5 12
ocen krytyków
Dlaczego nie
powrót do forum filmu Dlaczego nie!

Mogę oglądać go dzień w dzień.
Super ułożone dialogi.
Prosta dziewczyna i chłopak -trochę nieśmiały w miłości.
Jedyne co mi się nie podoba to fryzura Małgosi w tej scenie
gdy tańczyła z Jankiem przy kominku.

ocenił(a) film na 4
NataliaOreiro

Nie ufam osobom, które dały 3/10 władcy pierścieni, a 10/10 filmowi, którego fabuła jest gorsza niż w 'trudnych sprawach'...

ocenił(a) film na 10
Ds80

No cóż... widocznie ja mam inne wymagania filmowe niż ty:)
A ty jakie lubisz filmy?? komedie?? horrory??

ocenił(a) film na 4
NataliaOreiro

Lubie filmy, które mnie zaciekawią, niezależnie czy będzie to dokument, horror, czy animacja.

ocenił(a) film na 10
Ds80

Aha:)
Ja natomiast lubię filmy które oderwą mnie od rzeczywistości:D
które pozwolą żebym zapomniała o całym świecie...
... no i oczywiście takie które mają zabawną fabułę:))
Może znasz mniej -więcej jakiś film spełniający te dwa warunki??

ocenił(a) film na 2
NataliaOreiro

No tak, "Władca Pierścieni" to przecież dramat o polskich blokowiskach. "Dwie Wieże" zwłaszcza :)

ocenił(a) film na 7
adeer

Ja władce pierścieni uważam za wzór filmów fantasy ale ten film nie był najgorszy w swojej kategorii tzn filmów polskich. Może nie dorównuje filmom takim jak: "Dzień świra" czy "Seksmisja" ale nie był taki zły a nawet momentami śmiałem się i to długo :D

ocenił(a) film na 2
bambus119911

W ostatnich latach o miano najgorszego polskiego filmu wszech-czasów rozgorzała zażarta walka. Dla mnie ten film, to odmrożona podróbka hamburgera z McDonalda, posługując się kulinarną metaforą :) Dla porównania ostatnie filmy z serii American Pie to po prostu odmrażane hamburgery z McDonalda, if you catch my drift ;)

ocenił(a) film na 7
adeer

masz całkowitą racje i być może ja tego nie odrzucam bo nie widziałem za wielu polskich filmów w tym stylu

ocenił(a) film na 8
adeer

Rozwalił mnie Twój komentarz,mimo że był pisany 8 l temu he he.A może lepiej,Władca pierścieni,dwa bloki,jak już ma być o blokowiskach :D.Pozdro

ocenił(a) film na 7
NataliaOreiro

mi też się dosyć podobał :-) nawet mnie wciągnął. Choć wiadomo że były denne momenty i niektóre ich teksty takie dziwne że nikt normalny tak nie mówi :-) ale poza tym ogląda się miło i przyjemnie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones