Anna Dereszowska

6,4
12 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Dereszowska

W telewizji promowana jest raczej w tych "głupiutkich" rolach (jeśli można to tak nazwać) przez co wyrobiono Pani Annie kiepską opinie, ale ludzie, idźcie do teatru na spektakl z nią, a zobaczycie ,że ma talent! Ostatnio byłam na "Bóg mordu". Podczas spektaklu, który ja widziałam była (i jest btw) ona w ciąży,a mimo to gra i to jak genialnie! W szpilkach i do tego ze sporym ciążowym brzuszkiem grała pijaną! W pewnej scenie, gdy jej bohaterce miało robić się niedobrze myślałam ,że ona na prawdę źle się czuje, a nie ,że gra i już chciałam wołać pomoc! To się nazywa sztuka aktorska!
Każdy ma swoje zdanie jednak ja uważam ,że ta Pani ma wielki aktorski talent i chciałabym więcej widywać ją w telewizji czy w kinie! Brawo!

Maartaaa_25

Widziałem "Boga Mordu" dwa dni temu i zgadzam się z Tobą w zupełności - jest niesamowita. Zawsze kojarzyła mi się z miernymi serialami (w typie Klubu Szalonych Dziewic), ewentualnie z Korbą - kalką Samanthy z SATC, dlatego wprost nie wierzyłem własnym oczom. Wszedłem na jej stronę na filmwebie z zamiarem założenia tematu tematu, ale widzę, że ktoś miał podobne przemyślenia. ;)

Maartaaa_25

Zgadzam się, w teatrze genialna! Ja za to wczoraj byłem na "Czechow żartuje" w Teatrze 6 piętro. Od śmiechu to aż mi się zmarszczki pogłębiły pod oczami. Świetnie zagrana rola. Nie sugerujcie się kreacjami filmowymi, bo to, jak wypada aktor na ekranie, w zdecydowanej większości decyduje montaż filmu. Często aktorzy sami są rozczarowani swoimi rolami po obejrzeniu ich na premierze, bo w czasie kręcenia zdjęć zupełnie to inaczej wyglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones