Magdalena Lamparska

6,2
16 603 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Lamparska

Hehe :)) ta rola to rozbrajający majstersztyk :)) jestem subiektywny i nie umiem jej ocenić jako aktorki ale powiem jedno. Gdy widze w 39 i pół scenki z jej udziałem to mi sie wesoło robi i odrazu sam sie nakręcam pozytywmą energią ;)

john_rambo_2

Serial wzór!

W każdy wtorek miła euforia zaczyna się dla mnie o 21.30 :). A gdy widzę serialowego Patryka i Martę tak jak u kolegi wyżej robi się jakoś lżej na duszy i przypominają się pierwsze miłości. Aktoreczka ładna, ma coś w sobie. Oby serialowa Marta nie zaszaleje w tym akademiku zwłaszcza, że w dzisiejszym odcinku coś się czaiło z drzwiami...

pzdr

xGeeZx

Śliczna dziewczyna z uroczym uśmiechem. Jak oglądam sceny z nią to mam wrażenie, że jej uśmiech jest bardzo naturalny. Istnieje oczywiście możliwość, że jest bardzo dobrą aktorką. Chociaż jedno z drugim nie musi się wykluczać.
Wyczekuje na kolejne odcinki "czterdziestolatka" i piękne, roześmiane oczy na ekranie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones