Ryszard Zatorski

4,5
1 106 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ryszard Zatorski

W sumie kasa leci, ale kto chodzi na te kicze do kina, że tyle zarabiają? Jesteś pan żenujący, panie Zatorski.

Winston_Wolf

Powiem tyle, że Ty jesteś żenujący, a dla mnie Pan Zatorski jest wspaniałym reżyserem- Pana filmy bardzo mi się podobają- to rzecz gustu, więc nie krytykujcie od razu. Pozdrawiam. P.S. Nie lubiłem oglądać polskich filmów, ale po filmach Pana Zatorskiego zmieniłem zdanie :-)

karatym

To nie świadczy dobrze o tobie : )

Winston_Wolf

wsumie jacys tam ludzie na to chodza i kase zarabia wiec niech sie cieszy, lepiej zarabiac na czyms takim niz na niczym
a filmy faktycznie slabe i jesli o mnie chodzi to moglby juz wiecej nic nie krecic ale jak widac sa ludzie ktorym sie podoba, rozne sa gusta i musza istniec filmy dla kazdego a nie tylko dla wybrancow

Winston_Wolf

o co chodzi z tym na podstawie:
Kiler (dialogi)
Bo scenariusza nie pisał.
Dialogi tak? Bo "Kiler" to już dobry film i za jego ingerencje w tej produkcji mógłbym podwyższyć moją ocenę z 1 na 2.

przemyslav07

Już piszę.

Napisał dialogi do scenariusza - dzięki niemu widzimy Jurka Killera i jak się wyraża (na podstawie).

Do Killerów Dwóch napisał scenariusz (Scenarzysta).

Był też pomysłodawcą ogólnie Killera (1 i 2).

U mnie ocena 4/10 dzięki Balladzie o Januszku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones