Wojciech Majchrzak

6,5
938 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Majchrzak

Mówię ''aktor'' tylko przez szacunek dla profesorów, którzy temu panu kiedyś dyplom podarowali. Chociaż niech lepiej pozostaną anonimowi, bo wstyd:) Czy to kłótnia, czy to zabawa, czy to scena miłosna, czy to scena w kiblu bohater grany przez Wojciecha M. minę ma wciąż taką samą, i więcej!- nawet tembr głosu i spojrzenie znudzonego kojota nie zmieniają się ani troszkę. Gdzieś tam wyżej ktoś napisał, że był czas, kiedy ten pan w teatrze swoim macierzystym zagrał 20 ról w miesiącu. Może jedno przedstawienie leciało po sześć razy w tygodniu?:) Pozdrawiam Wojtka i jego inteligentną żonę Olgę B. To taki metroseksualny związek, w którym nie wiadomo kto piękna, a kto bestia:)

DaKa

Jaki kraj, tacy aktorzy.I tak , myślę, jest dużo lepszy niż jego żona, która wciąż dziwi się w wywiadach, że nikt nie chce jej angażować do filmu.Na szczęście "Playboy" nie dał pani Majchrzakowej przymrzeć głodem.

DaKa

Dokładnie, zero emocji, zawsze ta sama twarz :) Przypomina mi moją koleżanke z klasy- jego gre aktorką mozna porównać do jej recytacji wierszy. Nie rozumiem jak można tego gościa obsadzić w filmie, przecież jest b. dużo polskich aktorów, o niebo lepszych od niego. Nie wiem czy on skończył PWST, chyba nie... wszystko jedno. Pozdrawiam ekspertów, którzy 'mianowali' go aktorem :D popałniliście duży błąd hehe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones