PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92048}

Złotopolscy

3,3 18 393
oceny
3,3 10 1 18393
Złotopolscy
powrót do forum serialu Złotopolscy

Czy ma ktoś podobne wspomnienia? Zawsze jak przełączam kanały w niedzielę i trafię na jedno, albo drugie to łza mi się w oku kręci :)

Gooner94

Mam takie same wspomnienia. Jak byłam mała to zawsze wprawdzie wolalam oglądać komedie na TVNie (xd) ale babcia wygrywała, bo to jej dom, więc oglądaliśmy albo Zlotych albo Familie :p

Leighton

Ja mam takie same wspomnienia jak Wy. Z tym, że jak byłam mała to Mistrza Karola z Familiady oglądać lubiłam:-) Zawsze się zastanawiałam kto był tymi ankietowanymi.

Leighton

U mnie również moi dziadkowie i babcie bardzo uwielbiają oglądać złotopolskich i familiadę.

Gooner94

U mnie było identyko! Najczęściej rosół, a potem rolady wołowe z ziemniakami albo inne danie mięsne. Aż się wzruszyłem...

BartSmith

U mnie jeszcze było Na dobre i na złe

ocenił(a) serial na 2
Oliviera

I Szansa na Sukces ;)

ocenił(a) serial na 8
Sysunia96

Przy Szansie na Sukces był już deserek....szarlotka lub coś w tym stylu :)
Złotopolscy i Familiada to rosołek i jakiś schaboszczak :)

ocenił(a) serial na 3
Gooner94

hehe, co za wspólnota doświadczeń! Ja mam takie same wspomnienia. Ale z przepyszna zupą pomidorową a nie rosołem ;)

Gooner94

Tak :-D, najpierw rosół z makaronem i żenujące kawały Strasburgera a potem kluski śląskie, kapucha i rolada a w tle ten gniot na "Z" :D

PS. pamiętam jeszcze standardową odzywkę mojego ojca: "Jak znowu będą leżeć w łóżkach na początku to wyłączam telewizor!" :D:D:D

ocenił(a) serial na 1
JOinT3R

Familiada tak, Złotopolscy nie ¡!!!

ocenił(a) serial na 7
Silvana1986

Ja wolałem Złotopolskich :-)

ocenił(a) serial na 1
JOinT3R

Pościel ta sama prawie przez wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 1
Gooner94

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+1 omg ,serial zasłużone 1

ocenił(a) serial na 4
Gooner94

Ja zawsze szłam do pradziadków i czytając gazety myśliwskie w międzyczasie oglądałam "Złotopolskich" :) To był gdzieś jeszcze lata 2004-2007.

ocenił(a) serial na 10
Gooner94

masakra,tak chwalicie ten serial ale oceniliście na 1 czy 3 , bez sensu.

ocenił(a) serial na 10
ElenaSvarowska

Dokładnie w takim razie dziadkowie, rosół, familiada a potem Złotopolscy to tylko ({[1/3]10})?
No też zachodzę w głowę...

ocenił(a) serial na 1
Gooner94

tak, z tym że ja nie lubiłem ani rosołu ani Familiady ani Złotopolskich ani Teleexpresu. na szczęście nieraz babcia przyjeżdżała do nas. i mówiła do synowej - "włącz, zaraz będą Złotopolscy"...

ocenił(a) serial na 7
MichaelGrzesiak

Czyli miałeś skopane dzieciństwo i tak Ci zostało?

Gooner94

W niedzielę obowiązkowo przy obiadku Złotopolscy, a potem jakaś Familiada, czy inne Śmiechu Warte. Pamiętam, że wtedy telewizja to było coś, traz już się jej nie ogląda tak, jak kiedyś. Siadaliśmy wtedy całą rodziną w salonie, kawka, ciasto, wujek wyciągał nalewkę wiśniową, dziadek dawał mnie i siostrze kukułki z sekretnej szafki. Jak o tym myślę, to znowu chce mi się wrócić do tych czasów dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 1
Gooner94

ja mam takie wspomnienia z AgroBiznesem i Teleexpressem :)

Gooner94

Praca w ZUS to najlepszy serial!

atari799927176virgin

Ja kiedyś wszedłem do babci do domu (mieszkamy nadal na tym samym podwórku, wtedy też mieszkaliśmy)i na cały dom rozlegała się piosenka ze,, Złotopolsckich":-D
W pierwszej chwili byłem jakby zdruzgotany... Siłą decybeli, rzecz jasna.Co prawda nie chodziliśmy do babci na obiad, ale już zawsze czołówka,, Złotych" mi się z nią kojarzyła:-)

ocenił(a) serial na 6
Gooner94

Ja mam podobne wspomnienia.

Gooner94

Bardziej w święta, w dni powszednie Moda na sukces ,Telexpress

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones